X Naschoolse Activiteiten - Contact talentmakelaars

Contact talentmakelaars

Talentmakelaars organiseren NaSchoolse Activiteiten

NaSchoolse Activiteiten worden, in samenwerking met de basisscholen, gecoördineerd door Talentmakelaars, afdeling Sport en in sommige gevallen door de scholen zelf

Talentmakelaardij NSA

St. AKROS Welzijn
Wendelmoet Nijland/ Mirka Naviglio
Post: Balboastraat 20 b-4
1057 VW Amsterdam
020-2610559 / 06-13565700
nsa@akros-amsterdam.nl

Combiwel
Marcel Bosse/ Els Overgoor/ Annelien Winters
020-6126264/06-24936225/06-14524045
m.bosse@combiwel.nl/ e.overgoor@combiwel.nl/ a.winters@combiwel.nl

Stichting Dock
Esther Blok
06-20410920
eblok@dock.nl

Afdeling Sport stadsdeel West
Verschillende contactpersonen per project:
Sport en Onderwijs
Ingrid van der Gulik
E-mail: i.van.der.gulik@amsterdam.nl
Sport in de Wijk
Brian Joenoes
E-mail: b.joenoes@amsterdam.nl
Sport en Verenigingen
Maaike Roelofs
E-mail: m.roelofs@amsterdam.nl

 

 

Memo: Toekomstige vakkrachten nemen contact op met de Talentmakelaars
         over Bredeschool aanbod, niet met de scholen!
         KLIK HIER om je gegevens door te geven aan AKROS.